Використовуючи шахрайську схему чернівчанка присвоїла понад мільйон гривень

Протягом 2019-2022 років незаконну діяльність щодо надання оренди приміщень приватним підприємцям за завищеною ціною здійснювала 44-річна місцева жителька в одному із торговельних центрів. Так, унаслідок своїх протиправних дій фігурантка ошукала заявників на суму майже 1 027 000 гривень. За цими фактами слідчі поліції завершили досудове розслідування та наразі передали обвинувальний акт відносно жінки для розгляду до суду. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

До поліції звернулися п’ятеро людей, які за оренду торговельних майданчиків тривалий період сплачували більшу вартість, ніж зазначена у договорі. Під час досудового розслідування слідчі Чернівецького районного управління поліції встановили, що фігурантка, порушуючи умови співпраці, повідомляла підприємцям завищену ціну за користування площею, а різницю між зафіксованою у документах та реально отриманою сумами привласнювала собі.

Таким чином, чернівчанка незаконно заволоділа 1 027 000 гривень у результаті шахрайської схеми. Правоохоронці довели причетність жінки до скоєння протиправних дій та наразі завершили досудове розслідування відносно неї.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури скерували обвинувальний акт для розгляду до суду.

Жінці інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 і 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар