«Смотрящий» за Сокирянською колонією отримав 9 років ув’язнення

Під час злочинного зібрання «злодій в законі» надав вказівку провчити шляхом фізичного покарання засудженого кілера, який у 2020 році вбив наближену до нього особу. Виконати це рішення доручили саме «смотрящому» за колонією. 

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області, у 2021 році «злодій в законі» на прізвисько «Тенго Гальський» попросив «смотрящого» за Сокирянською колонією забезпечити проведення злочинного зібрання з використанням засобів зв’язку. 

На цій «онлайн-зустрічі» мало обговорюватись питання щодо покарання одного із засуджених, який у 2020 році пострілом у живіт вбив лідера місцевої ОЗГ «Пачу» та наразі відбуває покарання у виправній колонії. Оскільки вбитий був близькою до «Тенго Гальського» особою, останній бажав помститись кілеру. На «сходці» прийняли рішення фізично покарати вбивцю товариша «вора в законі», а виконати це рішення доручили так званому «смотрящому» за установою.

У березні 2023 році слідчі, за погодженням із Чернівецькою обласною прокуратурою, повідомили «смотрящому» за ДУ «Сокирянська ВК» про підозру. В липні того ж року обвинувальний акт відносно зловмисника було направлено до суду. 

Обвинувальним вироком суду так званого «смотрящого» визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 255-1 (встановлення та поширення злочинного впливу у виправній установі) та ч. 1 ст. 255-2 (організація, сприяння у проведенні або участь у злочинному зібранні (сходці)) Кримінального кодексу України. Його засуджено до 9 років і одного місяця позбавлення волі. 

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар