В Україні конфіскували майно ексміністра та колаборанта Дмитра Табачника

Майно ексміністра освіти часів президента-втікача Януковича та зрадника України Дмитра Табачника надійшло до управління Фонду державного майна України

Про це повідомив голова Фонду держмайна Віталій Коваль.

Мова йде про:

  • кошти у розмірі майже 144 тис. доларів;
  • 5 земельних ділянок та елітний будинок площею 672,7 кв. м в смт Козин, Обухівського району Київської області;
  • ½ квартири в Києві на вулиці Ярославів Вал;
  • право на компенсацію грошових активів у розмірі понад 40 млн грн;
  • право кредиторської вимоги на суму понад 191 тис. грн;

Також рішенням Вищого антикорупційного суду до ФДМУ передане майно колишнього проросійського священнослужителя Ростислава Швеця. Це квартира в Сімферополі та 4 автівки: два Mercedes, Toyota і Nissan.

“Фонд продовжує реалізовувати санкційні активи. Майно окупантів, колаборантів та ворогів України має працювати на користь країни! Нагадаю, всі кошти від реалізації таких активів спрямовуються до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії”, – написав очільник фонду.

21 березня Табачника заочно засудили до 15 років тюрми. Його визнали винним за трьома статтями Кримінального кодексу України: ⁠ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану); ⁠ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору); ⁠ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни).

25 березня стало відомо, що Мін’юст подав позов до Вищого антикорупційного суду з проханням конфіскувати майно ексміністра освіти Дмитра Табачника, заочно засудженого до 15 років тюрми.

11 квітня повідомлялось, що Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції України й стягнув майно ексміністра освіти й науки Дмитра Табачника в дохід держави.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар