На росії дедалі більше засуджують військових за вбивство – британська розвідка

На росії за останні три роки збільшилась кількість засуджених за вбивства військовослужбовців, що може бути пов’язане із посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) і зловживанням алкоголю і наркотиків.

Про це у соцмережі Х повідомляє Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки. 

У відомстві посилаються на повідомлення російського ЗМІ “Медіазона”, про те, що у 2023 році 116 російських військовослужбовців були засуджені за вбивства, що майже на 900% більше, ніж попереднього року. У 2022 році кількість засуджених становила 13, а у 2021 році – 11.

Російське видання «Вёрстка» повідомило, що у 2023 році колишні засуджені, які стали військовими, проходили у 190 кримінальних справах, у тому числі у 20 справах про вбивства або замахи на вбивство.

Крім того, 8 квітня 2024 року New York Times із посиланням на керівника організації «Росія за ґратами» Ольґу Романову, повідомила, що 15 000 помилуваних ув’язнених російських військових повернулися до росії.

“Велика кількість вбивств, скоєних російськими солдатами і ветеранами, ймовірно, частково пов’язана з хронічними психічними розладами, пов’язаними з війною. До них відносяться посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) і десенсибілізація до насильства на полі бою. Алкоголізм і вживання наркотиків через низький моральний дух і нудьгу, ймовірно, є факторами, що сприяють цьому. Ситуація ускладнюється поверненням до населення колишніх засуджених, які вже мали схильність до злочинності та екстремального насильства”, – вважають у відомстві.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар