23 квітня на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в селі Погорілівка Юрковецької територіальної громади Чернівецького району. Пожежу помітив сусід та викликав рятувальників.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.
На місце події прибули рятувальники 5 державної пожежно-рятувальної частини та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ села Ржавинці. Вони ліквідували пожежу на площі 60 кв. м.
Причина пожежі — коротке замкнення електромережі.
Ще 2 пожежі сміттєвих контейнерів було ліквідовано у місті Чернівці. Площа пожеж 1 кв.м та 2 кв. м.
![photo-2024-04-24-09-17-44.jpg](https://cv.dsns.gov.ua/upload/2/0/9/6/0/5/6/photo-2024-04-24-09-17-44.jpg.webp)