У Вижницькому районі внаслідок наїзду автомобіля травмувався 9-річний пішохід. Цього ж дня у с. Ярівка Дністровського району трапилася автопригода з потерпілою, 26-річною пасажиркою легковика. За фактами аварій слідчі поліції розпочали кримінальні провадження. Наразі правоохоронці встановлюють обставини та причини дорожньо-транспортних пригод.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
23 квітня, на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що у с. Усть-Путила Вижницького району сталася ДТП з потерпілим пішоходом. Для з’ясування обставин на місці аварії працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (Путила) Вижницького РВП. Попередньо поліціянти встановили, що 51-річний с. Бісків, керуючи автомобілем «Volkswagen Golf», допустив наїзд на 9-річного місцевого жителя.
![на буковині минулої доби поліцейські задокументували дві дтп з потерпілими](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/sites/4/uploaded-files/WhatsApp%20Image%202024-04-24%20at%2010.46.06.jpeg)
У результаті ДТП малолітній пішохід отримав травми. Медики госпіталізували потерпілого до лікарні для надання необхідної допомоги.
Ще одна автопригода з потерпілою трапилася у с. Ярівка Дністровського району. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №2 (м. Хотин) Дністровського РВП. Попередньо правоохоронці з’ясували, що 23-річний місцевий житель не впорався з керуванням автомобіля «ВАЗ-2106», виїхав за межі проїжджої частини дороги з подальшим перекиданням транспортного засобу.
![На Буковині минулої доби поліцейські задокументували дві ДТП з потерпілими](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/uploads/public/662/8b8/7ad/6628b87ad2693693451658.jpeg)
![На Буковині минулої доби поліцейські задокументували дві ДТП з потерпілими](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/uploads/public/662/8b8/7c3/6628b87c3f36f139822100.jpeg)
Унаслідок аварії травмувалася 26-річна місцева жителька, пасажирка автомобіля. Бригада швидкої медичної допомоги госпіталізувала буковинку до лікарні.
За обома фактами ДТП слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.
Коментарі: