Британська розвідка оцінила здатність рф захистити військові заводи від українських дронів

Британська розвідка зазначає, що атака України по російському заводу з виробництва дронів типу «Shahed» у Татарстані демонструє здатність українських Збройних сил проникати вглиб росії.

Про це в соцмережі Х повідомило Міністерство оборони Великої Британії із посиланням на дані розвідки. 

Розвідка нагадує, що 2 квітня Збройні сили України завдали удару по заводу в Татарстані, приблизно за 800 миль (понад 1200 км) від українського кордону. Завод працює з липня 2023 року і відомий тим, що виробляє іранські безпілотники типу «Shahed», які росія використовує для нападів на Україну.

Регіональний голова Татарстану згодом заявив у своїй заяві, що “ніхто не захистить нас, окрім нас самих”.

“Ця атака вкотре демонструє здатність українських Збройних сил проникати вглиб Росії, обходити російську протиповітряну оборону і знаходити будь-які об’єкти, що використовуються для війни”, – вважають у британській розвідці.

У зведенні зазначається, що коментарі глави Татарстанської області, швидше за все, “демонструють страх перед подібними атаками”.

“Цілком ймовірно, що Міністерство оборони Росії намагається захистити такі об’єкти і, ймовірно, балансує ризики для об’єктів, де працюють цивільні особи, задля першочергової уваги до лінії фронту, де тактика застосування українських БПЛА і частота таких атак продовжує створювати проблеми для російських сил”, – йдеться у зведенні.

До слова, 2 квітня було атаковано дронами завод з виробництва дронів Shahed і нафтопереробну інфраструктуру у Татарстані. Український далекобійний дрон влучив в установку первинного перероблення нафти на НПЗ в Ніжнєкамску, після чого там виникла пожежа

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар