Сирський: Росіяни хочуть захопити Часів Яр до 9 травня

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що росія зосереджує зусилля для прориву оборони західніше Бахмута, заволодінні населеним пунктом Часів Яр та створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації.

Про це Сирський повідомив під час візиту на один з напрямків.

“Реалізації планів противника заважає героїчна оборона наших бригад, які буквально вгризлися в землю, стримуючи щоденні атаки ворога. Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону “Новий”, але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії.

Разом з тим,  загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня”.

Сирський після дводенного візиту на фронт зробив висновки про необхідність підвищення якості підготовки, у тому числі морально-психологічної складової, а також нарощування чисельності високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами, підвищення якості проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника.

Реклама