Протоколи реагування ДСНС повністю змінили – Клименко

Держслужба з надзвичайних ситуацій переглянула протоколи реагування, що стосуються роботи рятувальників, а також використання інженерної та спеціальної техніки.

Про це голова МВС Ігор Клименко розповів в ефірі телемарафону.

“Ми переглянули повністю інструкцію з використання сил ДСНС. Це стосується інженерної техніки, спеціальної техніки і наших рятувальників. Ми збільшили кількість рятувальників, які займаються висотними роботами: якщо на початку року їх було 150, то зараз уже 500. Ми також збільшуємо так звані “фонтанні” підрозділи, які займаються ліквідацією наслідків на об’єктах нафтової та газової галузі”.

Клименко зазначив, що ці правила змінюються з огляду на допущені помилки, в тому числі випадки загибелі працівників ДСНС.

“Ми змінили повністю всі протоколи реагування, починаючи від того, які мають бути бронежилети на наших рятувальниках. Тому що на початку війни і ще кілька місяців тому ми втратили кілька рятувальників, тому що бронежилети не закривали весь тулуб. У великому бронежилеті незручно працювати, але це питання безпеки, питання життя і смерті”.

Міністр також розповів, що ДСНС залучена до допомоги місцевим органам влади, щоб готувати другу і третю лінії оборони.

Реклама