У Чернівцях з візитом перебуває Володимир Зеленський

Сьогодні, 12 квітня, до Чернівців з робочим візитом прибув Президент України Володимир Зеленський.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Зеленський зазначив, що зустрівся з представниками Світового конгресу українців, які прибули до Чернівців із Бухареста, де відбувається саміт СКУ. У саміті беруть участь понад 200 очільників і представників українських громад з 55 країн світу.

“Обговорили, як активізувати міжнародну підтримку та зберегти увагу світу до України. Важливо, щоб усі наші люди дбали про державу і незалежність”, – йдеться у дописі Зеленського.

Глава держави підкреслив важливість активної роботи Світового конгресу українців з урядами, парламентами та громадами іноземних країн з метою забезпечення міжнародної підтримки України. Він також відзначив, що Світовий конгрес українців підтримує освітні програми для українських дітей.

“Я знаю, що у вас є багато освітніх і культурних програм, які ви реалізуєте на різних континентах. Дуже важливо, щоб наші діти, які зараз за кордоном, не втратили українську культуру. Програми, книжки, мова – цей напрям також дуже важливий. Ми хочемо потім повертати наших дітей в Україну та відбудовувати державу”.

Зеленський висловив подяку Світовому конгресу українців та громадським організаціям закордонних українців за підтримку нашої країни з початку повномасштабного вторгнення росії.

Зі свого боку президент Світового конгресу українців Павло Ґрод підкреслив, що головна мета сьогодні – перемога України над агресором, і СКУ завжди підтримує нашу державу на цьому шляху.

“Ми всі горді бути українцями. А сьогодні українці стали на першому місці як найхоробріший народ в усьому світі”, – сказав Павло Ґрод.

Реклама

Залишити коментар