Бюро економічної безпеки на Буковині викрило подружжя, яке організувало незаконний продаж речей люксових брендів

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрили подружжя, що організувало незаконну схему умисного ухилення від сплати митних платежів. Вилучено товару на 6 млн грн.

Про це повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Під час слідства встановлено, що сімейна пара продавала в Інтернеті одяг та взуття відомих світових люксових брендів за готівку без відображення таких операцій у податковій звітності.

Товари завозили на територію України через Чернівецьку, Закарпатську та Львівську області з приховуванням від митного контролю. Для цього підозрювані залучили підконтрольних перевізників.

Під час обшуку детективи вилучили чорнові записи, квитанції щодо відправлення брендових речей, банківські карти, мобільний телефон, майже 15 тис. доларів США та товар орієнтовною вартістю 6 млн грн.Наразі досудове розслідування за ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України триває.

Оперативний супровід здійснюють співробітники Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар