8 квітня на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу в господарській будівлі в с. Борівці Веренчанської територіальної громади Чернівецького району.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Чернівецькій області.
На місце події прибули рятувальники 5 державної пожежно-рятувальної частини та ліквідували пожежу на площі 25 кв.м. Попередня причина пожежі — дитячі пустощі з вогнем
Ще дві пожежі мали місце у с. Мигове Берегометської територіальної громади там горів автомобіль та в селищі Путила Вижницького району, де горіла суха трава на відкритій території та були ліквідовані місцевим населенням до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.
Інші пожежі мали місце в м. Чернівці, Чернівецькому та Вижницькому районах також на відкритих територіях. Загальна площа пожеж склала понад 2, 5 кв. м.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/04/434458003_823993189756618_2724088055762681812_n.jpg)
Причина пожеж — необережне поводження з вогнем не встановленої особи.
Коментарі: