Незаконно хотів перевезти картини через кордон: буковинські митники затримали порушника

04.04.2024 в зону митного контролю пункту пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці в’їхав вантажний автомобіль марки «Мерседес», який слідував з Італії до України.

Про це повідомляє Чернівецька митниця.

Для здійснення митних формальностей посадовим особам митниці надано товаросупровідні документи, відповідно до яких у вказаному транспортному засобі переміщується товар: «картини», в кількості 202 шт. Раніше ці картини були вивезені за межі митної території України в митному режимі «тимчасове вивезення» під зобов’язання про зворотне ввезення.

У результаті проведення повного митного огляду транспортного засобу, посадовими особами митниці у вантажному приміщенні виявлено не зазначені в товаросупровідних документах 26 картин (різних авторів) та 36 репродукцій картин.

Таким чином, декларантом вчинено дії, спрямовані на переміщення товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару та його вартості.

Відносно декларанта запроваджено справу про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, а виявлений товар тимчасово вилучено на склад митниці.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар