На Буковині поліціянти повідомили інженеру-землевпоряднику про підозру у використанні підроблених документів та шахрайстві

Співробітники Дністровського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури викрили протиправні дії 28-річного жителя Кельменців, який завдав територіальній громаді матеріальної шкоди на майже півмільйона гривень. Буковинець, на підставі фальшивих документів, шахрайським шляхом продав дві земельні ділянки, які належать громаді, і таким чином збагатитися. За скоєне чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час проведення досудового розслідування поліціянти з’ясували, що інженер-землевпорядник, розробив схему незаконного збагачення. Чоловік підшукав двох буковинців для оформлення на них земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва та запевнив у законності всіх дій.

Надалі, буковинець використав підроблені документи для продажу землі. Чоловік знайшов потенційних покупців та звернувся до приватного нотаріуса для укладання договорів купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Після підписання всіх необхідних документів інженер-землевпорядник шахрайським шляхом отримав від покупців майже 12 тисяч доларів США.

Таким чином зловмисник, в результаті своєї протиправної діяльності, заподіяв територіальній громаді матеріальної шкоди на майже півмільйона гривень.

Наразі слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснює Дністровська окружна прокуратура.

Досудове розслідування триває.

Реклама