Поліціянти Буковини повідомили про підозру жителю Закарпатської області у невиконанні судового рішення

Поліціянти встановили, що 32-річний чоловік систематично і умисно не виконував постанову суду, згідно з якою його позбавили права керувати транспортними засобами. Відповідно до санкції статті, фігуранту загрожує до трьох років позбавлення волі. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час досудового розслідування співробітники Чернівецького районного управління поліції встановили, що житель села Середнє Закарпатської області не виконує рішення суду.

У вересні 2022 року, відповідно до постанови Садгірського районного суду Чернівців, чоловіка було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі 51000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Попри постанову суду, яка набрала законної сили, закарпатець знову продовжував керувати автомобілем «ВАЗ 21114» та порушувати Правила дорожнього руху.

Співробітники поліції у березні 2024 року задокументували ще адміністративні правопорушення за цією ж та статтею та статтею 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) КУпАП.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.

Реклама