За минулу добу аферисти ошукали двох буковинців на суму майже 40 тисяч гривень

Псевдобанкір виманив у 58-річного жителя Дністровського району 24 тисячі гривень. Також цього дня, під приводом отримання нібито фінансової допомоги, шахраї ошукали 35-річну жительку села Зеленів на понад 14 тисяч гривень. Правоохоронці закликають кожного бути свідомим та недовіряти неперевіреній інформації.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

4 квітня з повідомленням про шахрайство до відділення № 1 (м. Сокиряни) Дністровського районного відділу поліції звернувся 58-річний житель села Волошкове. Чоловік розповів, що йому зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Псевдобанкір, під приводом розблокування банківського рахунку дізнався конфіденційну інформацію, що стосується його картки. В подальшому буковинець отримав сповіщення про перерахування 24 тисяч гривень на невідомий рахунок.

Також цього дня, в «шахрайську пастку» потрапила 35-річна жителька села Зеленів Вижницького району. Заявниця розповіла співробітникам поліції, що в соціальній мережі побачила оголошення про «соціальну виплату під час війни». Буковинка перейшла за посиланням, в якому ввела всю конфіденційну інформацію банківського рахунку. Внаслідок чого, з її картки зникло понад 14 тисяч гривень.

За вказаними фактами незаконного заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, працівники поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар