Молдова хоче спільно з Україною виявляти чоловіків, які намагаються незаконно перетнути кордон

Молдова прагне посилити співпрацю з Україною на спільному кордоні, щоб запобігати незаконній міграції до країни чоловіків призовного віку.

Про це розповів молдовський міністр внутрішніх справ Адріан Ефрос у подкасті ZdCe.

За його словами, здебільшого нелегально перетинають державний кордон чоловіки віком від 18 до 60 років «значною мірою через Придністровський регіон». Міністр вважає: “Очевидно, кожен намагається врятувати своє життя”.

“Ми практично щотижня проводимо одну-дві операції з боротьби та знищенню різних схем, які організовуються на території Республіки Молдова або громадянами Республіки Молдова, або громадяни Республіки Молдова разом із громадянами України”, — заявив Ефрос.

У Молдови також є «фільтри» на маршрутах із «Придністров’я». Очільник МВС також наголосив, що країна намагається мати більш тісні зв’язки з колегами в Україні. 

“Ми особисто обговорювали з міністром внутрішніх справ України, щоб відновити спільне патрулювання в Придністровському регіоні з українського боку. У такий спосіб ми будемо запобігати й стримувати цю нелегальну міграцію”, — пояснив Ефрос. 

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар