Вночі 23 березня до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в місті Чернівці на вулиці Ходорівській. На місце події було направлено вогнеборців 1 державної пожежно-рятувальної частини.
Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС України в Чернівецькій області.
На момент займання всередені будинку перебували 2 людини, вони не змогли самотужки покинути приміщення, внаслідок чого одна особа травмувалась. Рятувальники вивели людей в безпечне місце, врятувавши їм життя. Травмовану особу передали медикам. Пожежу ліквідовано на площі 50 кв. м.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/03/433879021_813923810763556_3762100179755473668_n.jpg)
Причина пожежі встановлюється.
Інші 4 пожежі мали місце в Чернівецькому та Вижницькому районах.
Коментарі: