За незаконну торгівлю зброєю та боєприпасами перед судом постане буковинець

Співробітники відділення №2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції зібрали обґрунтовану кількість доказів вини чоловіка, який нелегально продав вогнепальну зброю та набої. Наразі обвинувальний акт відносно буковинця слідчі поліції скерували до суду. За вчинення цього злочину фігуранту загрожує до семи років позбавлення волі.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Співробітники відділення поліції №2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції зібрали обґрунтовану кількість доказів вини чоловіка, який нелегально продав вогнепальну зброю та набої. Наразі обвинувальний акт відносно буковинця слідчі поліції скерували до суду. За вчинення цього злочину фігуранту загрожує до семи років позбавлення волі.

Інцидент стався 24 січня 2024 року. Тоді співробітники поліцейські викрили та задокументували протиправну діяльність жителя Дністровського району під час збуту вогнепальної зброї та бойових припасів.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 63-річний мешканець села Шилівці, без передбаченого законом дозволу, продав пістолет “EKOL” з ознаками переробки та набої. 

Речові докази правоохоронці вилучили та направили для проведення відповідних експертиз до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. За результатами дослідження вилучений речовий доказ являється гладкоствольною вогнепальною зброєю, виготовленою шляхом переробки та набоями.

Наразі слідчі поліції завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом відносно фігуранта до суду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Дністровська окружна прокуратура. 

Реклама