22 березня від очевидців на спецлінію 101 надійшло повідомлення про загорання сміття на відкритій території в селі Тереблече Тереблеченської територіальної громади Чернівецького району.
Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС України в Чернівецькій області.
На місце події було направлено рятувальників 14 державної пожежно-рятувальної частини та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ села Тереблече. Пожежу ліквідовано на площі 30 кв.м.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/03/431506437_813283624160908_7294334054366694016_n.jpg)
Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем.
Інші пожежі мали місце в місті Чернівці та Чернівецькому районі.