Унаслідок аварії, яка трапилася 10 січня на автодорозі «М-19» в адміністративних межах села Тарашани, травми отримали двоє кермувальниць транспортних засобів. Наразі слідчі поліції завершили досудове розслідування відносно 39-річної жительки села Станівці та передали обвинувальний акт щодо неї для розгляду до суду.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 39-річна жителька села Станівці не впоралася з керуванням автомобіля «Volkswagen Golf» та зіткнулася з мікроавтобусом «Mercedes-Benz Sprinter» під керуванням 48-річної мешканки села Мамаївці.
У результаті аварії травми отримали двоє водійок транспортних засобів.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-15.png)
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування та передали відносно буковинки обвинувальний акт для розгляду до суду.
Жінці інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Коментарі: