На Буковині перед судом постане раніше засуджений чоловік за викрадення майна

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури передали обвинувальний акт для розгляду до суду відносно 39-річного чоловіка. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

У грудні минулого року до поліції надійшло повідомлення від 60-річної жінки про те, що з кімнати, яку вона орендує у чернівчанина, зник мобільний телефон її сина. Вартість майна становить майже 5 тисяч гривень.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили: скориставшись відсутністю орендарів, власник помешкання двічі викрадав у них мобільний телефон і здавав його до ломбарду. Уперше на прохання заявниці чернівчанин викупив майно за її ж гроші. Пізніше жінка попросила орендатора переслати через пошту цей телефон її чоловікові, який наразі проживає в іншій області, бо самостійно пересуватися не могла. Однак чернівчанин знову здав його до ломбарду, не виконавши прохання жінки. Отриманими коштами з ломбарду чоловік двічі розпорядився на власний розсуд.

Слідчі поліції зібрали достатню кількість обґрунтованих доказів фігуранта та наразі передали відносно нього обвинувальний акт для розгляду до суду.

Йому інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених:

  • ч. 4 ст. 185 (Крадіжка);
  • ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо: відповідно до внесених змін в законодавство, в Україні посилили відповідальність за вчинення крадіжок, що в умовах воєнного стану прирівнюються до тяжких злочинів.

Реклама

Залишити коментар