Російських літаків А-50 досі немає в Азовському морі та на інших напрямках – Олещук

Повітряні сили ЗСУ зазначають, що після значних втрат в авіації росіяни суттєво знизили кількість ударів керованими авіабомбами та вже понад тиждень поблизу українських кордонів не з’являється літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50.

Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук у Telegram.

“Чи не щодня розрахунки зенітних ракетних військ Повітряних сил полюють на російські винищувачі.

Буквально вчора було бойове застосування по ворожих літаках на відстані понад 150 км. Працюємо і сьогодні! Перевіряємо результат бойової роботи!

Так, ворог продовжує атакувати наші позиції керованими авіабомбами, але підлітати надто близько уже не наважується”.

За словами генерала, після значних втрат – літаків дальнього радіолокаційного виявлення  А-50 та винищувачів Су-34/Су-35, окупанти суттєво знизили кількість авіаударів КАБами.

Крім цього літаків ДРЛВ досі немає в Азовському морі та на інших напрямках, що зменшує спроможності ворога у веденні радіолокаційної розвідки.

“За нашими даними, серед російських пілотів уже почались певні “дискусії” щодо рішень військового керівництва – посилати їх в один кінець. Такі розмови, а можливо і саботаж, під час виконання завдань окупантами, лише зростатимуть, коли Повітряні сили отримають від західних партнерів більше інструментів для захисту нашого неба від повітряних атак ворога”.

Станом на 8 березня від початку 2024 року Повітряні сили збили 15 російських літаків, включно з двома бортами ДРЛВ А-50.

Реклама

Залишити коментар