Контрабанда сигарет до Румунії: БЕБ вилучило ще одну партію сигарет та устаткування для їх виробництва

Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області встановили місцезнаходження фургона-рефрижератора, в якому перевозились сигарети без марок акцизного податку.

Про це повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Під час проведення обшуку були вилучені майже 84 000 пачок сигарет різних брендів. Орієнтовна вартість вилучених тютюнових виробів становить понад 6,7 млн грн

Сигарети були упаковані в картонні ящики, що перевозились в вантажному відсіку авто.

Також були проведені обшуки у складських приміщеннях на Київщині. В результаті детективи Бюро вилучили поліграфічний верстак, комплектуючі до нього, 2 металеві верстаки та модуль управління, які використовувались для друкування пачок сигарет різних марок.

Нагадаємо, на початку лютого детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області припинили спробу нелегального вивезення до Румунії сигарет у цистерні бензовозу.

Пізніше ще один автомобіль з нелегальними тютюновими виробами був затриманий на території однієї з промзон Закарпатської області.

Досудове розслідування за ст. 201-4, ст. 204 Кримінального кодексу України здійснюють детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області. Оперативний супровід співробітники оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.

Реклама

Залишити коментар