Зеленський обговорив з Умєровим далекобійні дрони

Президент Володимир Зеленський провів нараду з міністром оборони Рустемом Умєровим, під час якої йшлося, зокрема, про далекобійні дрони на озброєнні української армії. У цьому питанні він побачив “хороший зміст”.

Про це йшлося у вечірньому відеозверненні Зеленського до українців.

За словами президента, загалом з Умєровим вони говорили про постачання зброї, а також справедливе й правильне забезпечення бригад, адже “кожна бойова бригада, кожен фронтовий підрозділ мають отримати більше наявної сучасної зброї”.

“Окрема розмова – щодо дронів. Хороший зміст. Зокрема, щодо наших далекобійних дронів”.

Крім того, повідомляє Зеленський, в понеділок у нього відбулася тривала зустріч з головкомом Олександром Сирським і начальником Генштабу Анатолієм Баргилевичем. Обговорили фронтові питання і завдання, а також “наші операції та перспективи”.

“Попри всі дефіцити можливості наших воїнів знищувати окупантів не повинні зменшитися”.

Також президент повідомив, що в понеділок погодив і підписав низку кадрових призначень для Сил оборони.

Зеленський заслухав доповідь голови ГУР Кирила Буданова.

“Нам потрібен чіткий результат у знищенні російської воєнної інфраструктури та логістики. Більший результат. І це буде”, – додав він.

Голова СБУ Василь Малюк прозвітував щодо протидії колаборантам і російським ДРГ у прикордонних районах.

“Є хороші результати зі знешкодження цих осіб”, – зауважив Зеленський.

Також, за його словами, була доповідь голови Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка. Вона стосувалась чутливих міжнародних напрямків та наявних планів росії.

“Маємо розуміння, які документи на столі у ворога, який у нього черговий задум. Будемо протидіяти”, – прокоментував президент.

Реклама

Залишити коментар