Дрони для фронту почали збирати у Глибоцькій громаді. Перші три “пташки” вже передали для підрозділу земляка Андрія Лукянюка.
Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.
“Це результат ініціативи та нещодавнього відрядження представників нашої громади і працівників селищної ради, котрі пройшли триденний практичний курс по збору FPV-дронів від Миколи Палиги у майстерні “Вітролом” БОБФ “БУСОЛЬ” міста Хмельницького”, – розповів голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/03/431035453_709016271403024_6543903360400570388_n.jpg)
На закупівлю матеріалів для створення FPV-камікадзе витратили одноденний заробіток працівників селищної ради. Також допомогла громадська організація “Простір розвитку громад”.
За словами Григорія Ванзуряка, отримані навички і вміння планують використати для створення в громаді невеличкої майстерні з виготовлення дронів.