Зеленський: Україна готуватиме новий контрнаступ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готуватиме нові контрнаступальні дії.

Про це він сказав в інтерв’ю американському каналу Fox News Channel біля лінії фронту на Харківському напрямку.

Коментуючи контрнаступ 2023 року, який, на думку журналіста Брета Баєра, був не таким успішним, як очікувалося, Зеленський наголосив, що передусім варто думати про життя бійців, оскільки «без солдатів Україна втратить усе», навіть маючи сучасні технології.

“[Наразі] найперше завдання — захищатися. Ми продовжимо нашу історію успіху на Чорному морі. Я не буду глибоко вдаватися в деталі, але на росіян чекають деякі сюрпризи”, — сказав глава держави.

Водночас за словами Зеленського, Україна не зупиниться на обороні й готуватиме новий контрнаступ.

“Звичайно, я не кажу, що ми просто зупинимося. [Але] це залежить від багатьох речей”, — додав він.

Також Зеленський сказав, що Україна виживе без допомоги США, проте це «буде трагедія», позаяк загрожує багатьом українцям загибеллю.

“Якщо світ до цього готовий, то гаразд, ви побачите це, але це трагедія для всіх, а не тільки України”, — зауважив глава держави.

За словами Зеленського, світ насправді не готовий до того, щоб президент рф владімір путін втратив владу. Мовляв, світ боїться змін у росії.

Глава української держави також прокоментував заяву путіна про те, що росія нібито не зацікавлена ​​«йти до Польщі, Латвії чи куди-небудь іще», додавши, що люди з оточення президента рф сказали, що він насправді «не хоче зупинятися, поки не досягне своїх цілей».

Зеленський також наголосив, що колишньому президентові США Дональду Трампу «несила вирішити цю трагедію», тобто «завершити війну за 24 години». А ще зазначив, що прийме експрезидента на передовій, де «все пояснить», і Трамп «пояснить, що він думає».

Зеленський також упевнений, що якщо українці повернуться з-за кордону, то економіка підніметься. Зʼявиться багато нових робочих місць, буде більше податків.

Реклама

Залишити коментар