СБУ повідомила про підозру зрадниці, яка змушувала українських підприємців фінансувати окупаційні органи влади на Луганщині

Служба безпеки повідомила про підозру мешканці Луганської області, яка працювала у податкових і митних органах терористичної організації “лнр” та змушувала українців вести бізнес відповідно до окупаційного “законодавства”.

Про це повідомляє Управління СБ України в Чернівецькій області.

За інформацією слідства, зрадниця після повномасштабного вторгнення рф на територію України добровільно очолила «управління тарифного регулювання та митних платежів державного митного комітету “лнр”.

Встановлено, що у травні 2022 року фігурантка провела в Старобільську зустріч із українськими підприємцями з нещодавно окупованих територій Луганщини. Зловмисниця переконувала присутніх у необхідності працювати за законодавством «лнр» і сплачувати податки, збори та інші платежі до бюджету цього квазіутворення.

Згодом зрадниця брала участь у робочих нарадах у москві щодо інтеграції “митних органів “лнр” у митну систему рф.

До терористичної організації “лнр” фігурантка вступила ще у 2017 році. Тоді її призначили “заступником начальника Алчевської окружної державної інспекції – начальником управління оподатковування юридичних осіб державної податкової служби лнр”. Саме тоді вона й почала здійснювати незаконне стягнення податків і зборів з українських громадян, які опинилися на тимчасово окупованій території, забезпечуючи таким чином безперебійне фінансування терористів.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили зловмисниці про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:
▪️ч. 2 ст. 111 (державна зрада);
▪️ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
▪️ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації).

Місця перебування зловмисниці відомі правоохоронцям. Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення її до відповідальності.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.

Реклама

Залишити коментар