Паливний бак, повітряний фільтр та інші конструктивні порожнини: чоловік намагався вивезти з України тютюнові вироби

Паливний бак, повітряний фільтр та інші конструктивні порожнини: кмітливий чоловік намагався вивезти з України тютюнові вироби, обладнавши автомобіль спеціальними тайниками.

Про це повідомляє Чернівецька митниця.

Громадянин Ураїни, прямуючи до Румунії у приватних справах через пункт пропуску “Дяківці-Раковець” МП “Дяківці” Чернівецької митниці, для проходження митного контролю обрав смугу руху “зелений коридор”, чим засвідчив, що не переміщує товарів, обов’язкових до декларування.

Під час проведення форм митного контролю, сформованих на підставі системи управління ризиками, митниками виявлено незадекларовані та приховані від мирного контролю 648 пачок сигарет різних марок. Сигарети були сховані в паливному баку, в сидіннях, в повітряному фільтрі системи двигуна та під пластиною захисту картеру зазначеного транспортного засобу.

Посадовими особами митниці запроваджено справу про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Виявлені тютюнові вироби та автомобіль, на якому вони переміщувались, тимчасово вилучено.

Реклама

Залишити коментар