Співробітники поліції вже повідомили про підозру буковинцю, який створив телеграм-канал для продажу наркотичних засобів на території обласного центру. Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили у чоловіка наркотиків на загальну суму майже мільйон гривень.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
![у чернівецькій області поліцейські перекрили канал розповсюдження особливо небезпечних наркотиків](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/sites/4/uploaded-files/2d34d91b-3ab5-4eee-80d6-b7f1d773e714.jpg)
Протиправну діяльність 27-річного жителя Чернівецького району викрили співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю спільно з колегами зі Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області за аналітичної підтримки спеціалістів відділу кримінального аналізу під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури.
Під час слідства правоохоронці з’ясували, що чоловік в одному месенджері створив інтернет-магазин з продажу наркотичних засобів та психотропних речовин. Асортимент крамниці здебільшого складався з канабісу, кокаїну, амфетаміну, диметоксифенетиламіну, alfa-PVP, метилендіоксиметамфетиміну, марок ЛСД, броламфетаміну та інші. Надалі буковинець залишав на території міста Чернівці так звані «закладки», а своїм покупцям скидав геодані їх розташування.
![у чернівецькій області поліцейські перекрили канал розповсюдження особливо небезпечних наркотиків](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/sites/4/uploaded-files/229ecbdb-8ae0-4447-bf98-3849a6abcf0e.jpg)
![у чернівецькій області поліцейські перекрили канал розповсюдження особливо небезпечних наркотиків](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/sites/4/uploaded-files/bcfe9e6b-bbeb-4f48-b66e-060a7d7ca29b.jpg)
Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем проживання, а також у транспортному засобі зловмисника, під час яких виявили схрон наркотичних засобів та психотропних речовин.
![у чернівецькій області поліцейські перекрили канал розповсюдження особливо небезпечних наркотиків](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/uploads/public/65c/625/b91/65c625b91155a185159964.jpg)
Поліціянти загалом вилучили у буковинця:
- майже 200 зіп-пакетів з амфетаміном;
- кілограм канабісу;
- понад 150 пігулок МДМА (метилендіоксиметамфетиміну);
- понад 60 марок ЛСД;
- майже 180 марок броламфетаміну;
- 250 зіп-пакетів з психотропною речовиною PVP;
- поліетиленові пакети з желейною речовиною MDMB-4en-PINACA.
Все вилучене працівники поліції направили на експертизи до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, результати яких засвідчили, що речовини та засоби є наркотичними у великих і особливо великих розмірах.
![у чернівецькій області поліцейські перекрили канал розповсюдження особливо небезпечних наркотиків](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/sites/4/uploaded-files/a1ee33b4-85a0-43ff-b634-38efe3f5f26c.jpg)
![у чернівецькій області поліцейські перекрили канал розповсюдження особливо небезпечних наркотиків](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/sites/4/uploaded-files/86cb490d-29d4-4da1-81f9-1b583e81c9da.jpg)
Крім цього, поліціянти встановили, що буковинець також утримував та надавав охочим кімнату для вживання наркотиків.
Наразі слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 і 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 1 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.