У “Дії” з’явилася інтерактивна мапа укриттів

У застосунку “Дія” з’явилася мапа укриттів: завдяки сервісу українці зможуть переглянути інформацію про сховище та прокласти до нього маршрут

Про це інформує Мінцифри. 

Вказано, що на інтерактивній мапі з укриттями можна буде не лише знайти найближче до себе сховище та прокласти до нього маршрут, а й переглянути вид, рейтинг та фото, дізнатися, скільки людей воно вміщує, оцінити стан укриття, поділитися локацією з родичами або друзями. Крім того, можна буде залишити відгук про сховище, а у випадку, якщо воно буде зачинене – інформацію передадуть до ОВА. 

“Також можете вибрати фільтр і вказати параметри, наприклад, укриття для людей з інвалідністю. А щоб не залежати від інтернету та звʼязку, завантажуйте мапу своєї області – і вона завжди буде доступною офлайн. Для цього перейдіть у розділ Незламність і натисніть – Завантажені мапи”, – розповіли у Мінцифри. 

Там додали, що в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях мапа буде не доступною з міркувань безпеки. У цих регіонах адреси укриттів можна дізнатися в органів місцевого самоврядування.

Реклама

Залишити коментар