Шахраї вкотре ошукали буковинців, які хотіли отримати «соціальну допомогу», а натомість втратили майже по 10 тисяч гривень

Шахраї розповсюджують повідомлення у соціальних мережах, месенджерах та надсилають СМС про можливість отримання додаткової грошової допомоги від різних організацій. Громадяни, не перевіривши достовірність інформації, власноруч допомагають аферистам привласнити їхні кошти.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Учора, 31 січня, із заявою про шахрайство до відділення № 1 (м. Сокиряни) Дністровського райвідділу поліції звернулася 35-річна жителька села Вашківці. Заявниця розповіла, що в одній соціальній мережі побачила публікацію про можливість отримання грошової допомоги від благодійної організації. Буковинка перейшла за посиланням та ввела реквізити її банківського рахунку. В подальшому з розрахункового рахунку жінки зникло майже 10 тисяч гривень.

Цього ж дня ще однією жертвою аналогічної схеми шахрайства стала 45-річна жителька Чернівців. Жінка повідомила співробітникам Чернівецького РУП, що отримала СМС-повідомлення від “DOPOMOGA VID OOH”. Чернівчанка перейшов за посиланням, яке було в СМС, вказала свої анкетні дані та інформацію про банківський рахунок. Після чого отримала сповіщення про перерахування 9300 гривень на невідомий рахунок.

Відомості про вказані факти поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться досудові розслідування.

Реклама

Залишити коментар