На Буковині захворюваність на ГРВІ, грип та Covid-19 перевищила епідемічний поріг

Станом на 31 січня Міністерство охорони здоров’я зафіксувало перевищення епідемічного порогу в Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Усе через збільшення випадків захворюваності на ГРВІ, грип та Covid-19.

Про це йдеться в повідомленні МОЗ.

За попередній тиждень, з 22 по 28 січня, на ГРВІ, грип та Covid-19 в Україні захворіло понад 185 тисяч людей, половина з яких — діти віком до 17 років. Діагноз Covid-19 встановили протягом тижня майже 3,5 тисячі пацієнтів.

До лікарень шпиталізували 6 120 людей, з них 2 607 — діти. Медики повідомили про 34 летальні випадки серед хворих на коронавірусну інфекцію та 8 — серед хворих на грип. Усі померлі не мали профілактичних щеплень проти грипу та не були вакциновані проти Covid-19.

Так, високий рівень перевищення епідемічного порогу зафіксували в Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Ще у пʼяти областях — Вінницькій, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернігівській — середній рівень. В інших регіонах — неепідемічний рівень.

У разі ускладнення епідситуації у тій чи іншій громаді можуть локально впроваджувати заходи, спрямовані на зниження ризику та поширення епідемії. Це може означати запровадження маскового режиму, соціального дистанціювання, дотримання вимог особистої гігієни, температурного режиму, скасування масових заходів тощо.

Реклама

Залишити коментар