СБУ повідомила про підозру «віцемеру» окупованого Бердянська

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного керівника окупаційних органів рф у тимчасово захопленій частині Запоріжжя.

Про це повідомляє Управління СБ України у Чернівецькій області.

Мова про мешканця Луганщини, якого окупанти призначили «заступником мера військово-цивільної адміністрації міста Бердянськ».

До обов’язків фігуранта, серед іншого, входить організація збору персональних даних українців, а також ворожа пропаганда.

Як встановили слідчі, зловмисник ще у 2014 році брав участь у силовому захоплені кримського півострова.

Крім того, у «послужному списку» зрадника також є блокування і збройне захоплення військової частини ЗСУ у Сімферополі в березні 2014 року. А вже за місяць після цих подій фігурант з’явився у приміщенні захопленої бойовиками будівлі СБУ в Луганську. Там він вербував до лав терористичної організації «лнр» українських силовиків.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ зловмиснику заочно повідомили про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
  • ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
  • ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації);
  • ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора).

Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення зрадника до відповідальності.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.

Реклама

Залишити коментар