На Буковині судитимуть жителя Донеччини, який воює проти України у лавах зс рф

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно 23-річного  жителя Донецької області за фактами державної зради та участі у терористичній організації (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура

За даними слідства, підтримуючи ідеологічні погляди днр, у 2019 році громадянин України, виїхав на тимчасово окуповану територію та вступив на військову службу до незаконного збройного формування «5-ої окремої мотострілецької Донецької бригади імені О.Захарченко першого армійського корпусу народної міліції так званої «днр».

У лютому 2022 року він приєднався до збройних сил рф у війні проти України, вступивши на військову службу до військової частини № 41698 зс рф.

Під керівництвом російського командування українець здійснює обстріли об’єктів критичної та цивільної інфраструктури та сприяє окупації військами держави-агресора населених пунктів Донецької області. За свої «подвиги» отримав медаль зс рф «за заслуги».

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні in absentia  здійснювали слідчі Управління СБ України у Чернівецькій області.

Реклама

Залишити коментар