Україна повернула з тимчасово окупованої території 17-річного хлопця

На підконтрольну Україні територію вдалося повернути 17-річного українця, на ім’я Михайло.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Близько місяця тому до Мінреінтеграції звернувся директор Маріупольського фахового будівельного коледжу Антон Білай. Він просив допомогти вивезти з ТОТ 17-річного Михайла”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що Білай вже має досвід – раніше йому вдалося вивезти на підконтрольну територію до вільної України двох студентів-сиріт коледжу. Попри небезпеку для себе, він особисто поїхав за ними до тимчасово окупованого Донецька.

Цього разу, щойно йому стало відомо місцеперебування ще одного хлопця, він відразу вирішив звернутися до Мінреінтеграції та Громадської спілки «Українська мережа за права дитини».

Для повернення Михайла знадобилося близько місяця. На даний час він у Хмельницькому. Там також мешкає його сестра. Його мрія здійснилася, адже починати доросле життя хлопчина мріяв саме у вільній Україні.

Мінреінтеграції висловлює вдячність голові правління ГС «Українська мережа за права дитини» Дар’ї Касьяновій та директору Маріупольського фахового будівельного коледжу Антону Білаю за повернення українських дітей. За людяність, мужність та самовіддачу всіх, хто долучається до цієї благородної справи.

Повернення Михайла стало можливим завдяки реалізації проєкту «Шлях додому», партнером якого є Мінреінтеграції. Він спрямований на пошук і повернення дітей з РФ і ТОТ, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в тимчасовій окупації без батьків.

У Мінреінтеграції нагадують: якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13.

Також можна зателефонувати на «гарячу лінію» Національного інформаційного бюро 16-48.

Реклама

Залишити коментар