На Буковині поліцейські завершили досудове розслідування за фактом жорстокого поводження з собакою

У жовтні цього року під час моніторингу соціальної мережі Інтернет правоохоронці виявили допис щодо можливого жорсткого поводження з собакою. Під час перевірки інформації поліцейські встановили всі обставини інциденту та розпочали кримінальне провадження.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що 32-річний житель села Рокитне прив’язав собаку до трактора та примусив її бігти за транспортним засобом у сусіднє село. При вчинені правопорушення був присутній 16-річний син буковинки. Унаслідок протиправних дій буковинця, собаці заподіяно тілесних ушкоджень.

Під процесуальним керівництвом ювенального прокурора Глибоцького відділу Чернівецької окружної прокуратури слідчі поліції повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 299 (Жорстоке поводження з твариною вчинене у присутності неповнолітнього) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування за цим фактом, відтак – затверджений прокурором обвинувальний акт передали для розгляду до суду.

Реклама

Залишити коментар