Ще один народний депутат складає свій мандат

Народний депутат із групи «Довіра» Максим Єфімов складає депутатський мандат.

Про це Єфімов повідомив у Facebook.

За даними «Чесно», у 2019 році Єфімов був обраний до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець за 48 округом (місто Краматорськ Донецької області). З 6 грудня 2019 року він є членом депутатської групи «Довіра», до того — позафракційний.

У 2022 році в парламенті була створена нова депутатська група «Відновлення України» із залишків депутатів переважно від ексфракції ОПЗЖ та вихідців із групи «Довіра». Туди ввійшов і Єфімов.

Депутат зазначив, що «відчув, як війна щодня зменшує вагу інституцій, посилюючи запит на персональне лідерство».

“З першого дня великої війни команда Краматорської міської ради у режимі 24/7 організовує життєдіяльність громади […] Ці зусилля не лишають часу на щось інше. Зокрема, і на депутатську діяльність. В умовах війни вона вимагає забагато зусиль. Їх, скажу відверто, бракує, і вони не завжди є результативними”, — пише Єфімов.

Як зазначає «Чесно», Максим Єфімов у 2007 році став депутатом Краматорської міської ради від «Партії регіонів», у 2010 році був обраний знову, другим номером у списку партії. Втім, 2 серпня 2014 року вийшов зі складу «Партії регіонів».

Єфімов був народним депутатом і попереднього, VIII скликання. У 2014 році він обрався за округом №48 (місто Краматорськ Донецької області) як безпартійний самовисуванець.

У Раді Єфімов був членом Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Також був членом фракції «Блоку Петра Порошенка». У 2015 році балотувався на посаду Краматорського міського голови як самовисуванець, вийшов до другого туру. Підтримував партію «Наш Край» на місцевих виборах 2015 року, але її членом, за власними словами, не був.

У 2020 році Єфімов входив до п’ятірки депутатів із найбільшою кількістю задекларованих грошей. Його називали одним із найбільших бізнесменів Краматорська із частками «Старокраматорського машинобудівного заводу» та посадою президента заводу «Енергомашспецсталь». У 2018 році Єфімов фігурував у журналістському розслідуванні програми «Схеми», оскільки пов’язані з ним компанії вигравали підряди на будівництво інфраструктурних об’єктів на Донбасі.

Реклама

Залишити коментар