Укренерго закликає заощаджувати електроенергію

Диспетчерський центр НЕК “Укренерго” шукає шляхи покриття дефіциту в енергосистемі, який виник 22 листопада внаслідок збільшення споживання електроенергії, наразі ліміти по областях не вводять.

Про це повідомляє НЕК “Укренерго” у Фейсбуці.

“В енергосистемі зафіксовано і прогнозується протягом дня дефіцит електроенергії. Причини: збільшення споживання через похолодання спричинило додаткове навантаження на електростанції. Частину енергоблоків ще відбудовують після влучань російських ракет та дронів, а відновлені не можуть нести таке ж навантаження, як до пошкодження. Диспетчерський центр «Укренерго» шукає можливості покриття дефіциту”, – йдеться у повідомленні.

Укренерго закликає українців ощадливо споживати електроенергію протягом доби: не вмикати одночасно потужні електропристрої, вимикати світло в порожніх приміщеннях, перенести прання на нічні години.

Зазначається, що вечірній максимум споживання електроенергії 21 листопада був на 9% вищим, ніж 14 листопада.

У середу, 22 листопада, імпорт електроенергії запланований у денні та нічні години зі Словаччини, Румунії, Молдови загальним обсягом 2 707 МВт-год. Експорт здійснювався у нічні години мінімального споживання до Словаччини та Румунії загальним обсягом 720 МВт-год.

Реклама

Залишити коментар