На Буковині завершили розслідування щодо чоловіка у порубці деревини на суму майже 70 тисяч гривень

У Вижницькому районі слідчі поліції повідомили про підозру чоловіку у злочині проти довкілля. Винуватцю загрожує обмеження волі до трьох років. 

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

У Вижницькому районі поліцейські у жовтні виявили буковинця, який зрубав деревину цінної породи. При перевірці документів чоловік не надав правоохоронцям відповідний дозвіл на здійснення такої діяльності. Відповідно до результатів експертизи, сума завданих збитків державі становить майже 70 тисяч гривень.

Під процесуальним керівництвом Вижницької окружної прокуратури слідчі поліції завершили досудове розслідування стосовно буковинця за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.

Буковинські правоохоронці продовжують здійснювати профілактичні заходи на території краю щодо виявлення злочинів проти довкілля. Відтак – у рамках відповідних відпрацювань поліцейські викривають порушників, які у лісах Чернівецького району вирубують дерева цінних порід, як то “дуб”, “бук”, “ялина”. Незаконна їх вирубка захищається чинним законодавством.

Реклама

Залишити коментар