У Чернівецькому районі дізнавачі поліції повідомили про підозру буковинцю за ухилення від покарання

У травні цього року Сторожинецький районний суд визнав винним 52-річного жителя села Панка у вчиненні крадіжки та призначив йому покарання у вигляді 100 годин громадських робіт. Однак чоловік не відпрацював їх. Відповідно до санкції статті чинного законодавства України, буковинцю загрожує до трьох років обмеження волі.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Під час досудового розслідування дізнавачі відділення поліції №1 (м. Сторожинець) з’ясували, що після призначення судом покарання буковинець був ознайомлений із графіком та умовами роботи у одному із підприємств міста. Проте чоловік не з’являвся на роботу, не повідомляв поважні причини для цього та не відпрацював жодної із призначених годин.

Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Сторожинецбкого відділу Чернівецької окружної прокуратури передали матеріали обвинувальний акт для розгляду до суду.  Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 389 (Ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України. 

Триває досудове розслідування.

Реклама

Залишити коментар