У Чернівцях запрацює реабілітаційний центр та госпіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування

З 20 листопада 2023 року на території центру “Місто Добра” розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі безкоштовні.

Допомога надаватиметься дітям з інвалідністю, яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників). Це діти:
— які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду;
— які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування.
Зазначається, що є вся необхідна техніка та підготовлена команда.

За необхідності Місто Добра забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. Також в центр можуть прийняти матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям. Місто Добра готове надати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам таких дітей.

Передбачено можливість перебування дітей без батьків, щоб надати можливість їм вирішити власні нагальні проблеми чи час для оздоровлення. Також паралельно з реабілітацією дитини чи перебування в хоспісі, одиноким мамам можуть надаватися послуги професійного навчання, допомога з працевлаштуванням чи відкриттям власної справи. У центрі наголошують на тому, що завданням є збереження дитини в сім’ї, давши мамі час на відновлення, відпочинок, самореалізацію та надання психологічної допомоги.

Для уточнення інформації або для додаткових питань можна писати на електронну адресу [email protected] або телефонувати за номером: 099 200 01 03.

Реклама

Залишити коментар