Царьову повідомили про нову підозру

Колишньому народному депутату Олегу Царьову повідомили про підозру у фінансуванні Росгвардії.

Про це інформує пресслужба Офісу генпрокурора.

За даними слідства, колишній член забороненої в Україні «Партії регіонів» у 2014 році виїхав до рф. На сьогодні він активно співпрацює з військово-політичним керівництвом держави-агресора з метою нанесення шкоди обороноздатності України. Для збору інформації використовує свої знайомства та зв’язки в країні.

“Наразі слідство здобуло докази фінансування підозрюваним збройних формувань окупаційної влади на території АР Крим. Екснардеп мав там нерухомість та низку підприємств. Після анексії півострова зареєстрував їх за російським законодавством та найняв військових Росгвардії для забезпечення охоронних заходів”, – повідомили в ОГП.

Зазначається, що встановлено факти грошових переказів за охорону належних йому музею-садиби та санаторію у місті Ялта. Їх переведено на рахунки “федерального державного унітарного підприємства «Охорона» федеральної служби військ національної гвардії рф”.

Як вважає слідство, фактично підозрюваний фінансує окупаційні війська держави-агресора в українському Криму.

Екснардепу інкримінують фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Досудове розслідування здійснює Управління СБУ у Вінницькій області.

Реклама

Залишити коментар