З тимчасово окупованого Криму вдалося вивезти ще двох українських дітей

В межах реалізації плану дій Bring Kids Back UA Україні вдалося повернути з тимчасово окупованого Криму ще двох українських дітей.

Про це йдеться у повідомленні керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

“В межах реалізації затвердженого плану дій Президента Bring Kids Back UA нам вдалося повернути додому ще двох українських дітей. Це Єгор та Валерія, 2009 та 2015 років народження. Вони приїхали разом з бабусею. Ці діти народилися в Криму та опинилися під опікою бабусі у зв’язку зі смертю батька та позбавленням батьківських прав їх матері”.

Єрмак розповів, що після повномасштабного вторгнення росіяни активізувався тиск на осіб, які дотримуються проукраїнських поглядів і бабуся ухвалила рішення виїхати з Криму разом з дітьми.

“Вона звернулася до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з проханням про сприяння у переїзді разом з неповнолітніми. Наша команда допомогла їм виїхати до України, була розроблена легенда, яку родина використовувала при контактах з представниками окупаційної влади та спецслужб країни-агресора. Зараз вони вже у Києві”, – написав він.

Реклама

Залишити коментар