Британську компанію Mondi виключили з переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції виключило британську групу компаній Mondi з переліку міжнародних спонсорів війни – компанія завершила продаж бізнесу у рф.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Зазначається, що британський виробник паперу та пакування офіційно підтвердив закриття угоди та розмістив відповідне оголошення на Лондонській фондовій біржі.

Також компанія надіслала лист НАЗК, де зазначила про виконання умов, які дозволяють виключити її з переліку: продаж найбільшого та останнього активу компанії у росії – целюлозно-паперового комбінату АТ “Монти Сыктывкар” та повний вихід з російського ринку.

“Ми вдячні компанії Mondi за ухвалення єдиного правильного рішення – припинити спонсорувати російську агресію. Це викликає повагу до бренду від цивілізованого світу. Ми бажаємо процвітання та розвитку бізнесу Mondi та будь-якого іншого, який обирає цінності свободи, демократії та соціальної відповідальності, закликаємо наслідувати їх приклад”, –  зазначив голова НАЗК Олександр Новіков.

У НАЗК додали, що відкриті до співпраці з міжнародним бізнесом та готове провести консультації щодо кроків, необхідних для виключення з переліку кожної окремої компанії.

Реклама

Залишити коментар