Двох жителів Буковини будуть судити за незаконний обіг алкогольних та тютюнових виробів на майже 4 млн грн

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальні акти стосовно двох місцевих жителів, які налагодили незаконний обіг контрафактних підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України).

Про це повідомили у Чернівецькій обласній прокуратурі.

За даними слідства, з метою одержання прибутку від реалізації контрафактного алкоголю та цигарок без марок акцизного податку України, громадяни налагодили канали збуту фальсифікованої продукції.

Встановлено, що 42-річна жінка орендувала контейнер на одному з ринків у Чернівцях, де зберігала з метою збуту та збувала без ліцензії незаконно виготовлені лікеро-горілчані вироби.

Одержати прибуток від збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів хотів і 45-річний житель Чернівецького району. Протиправну діяльність чоловіка виявили правоохоронці, коли задокументували факт зберігання та реалізації  ним підакцизних товарів.

За результати проведених обшуків за місцем здійснення підприємницької діяльності, у житлових та нежитлових приміщеннях обвинувачених, правоохоронці в’явили та вилучили майже 50 тисяч пачок цигарок, понад 1000 пляшок лікеро-горілчаної продукції, Пет-пляшки, тетропакети, картонні коробки з спиртовмісними рідинами загальним об’ємом понад 700 літрів.

Орієнтовна вартість вилученого сягає понад 3,8 млн грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Реклама

Залишити коментар