Окупанти змінили командувача військами РФ на Лівобережжі, – британська розвідка

Як повідомляють російські ЗМІ, заступник командувача збройними силами РФ в Україні генерал-полковник Михайло Теплінський, ймовірно, особисто прийняв командування Дніпровським угрупуванням військ Росії.

Про це повідомляється у звіті британської розвідки.

Він замінив генерала-полковника Олега Макеевича. Збройні сили відповідають за окуповані райони Херсонської області, включно зі східним берегом Дніпра.

Останніми тижнями в цьому районі активізувалися бої, оскільки українські сили оскаржували російський контроль над східним берегом річки. Теплінський користується високою повагою в російському Генштабі, і він має досвід командування операціями в цьому районі: він був офіцером на місці, відповідальним за відносно успішне відведення Росії із заходу Дніпра в листопаді 2022 року.

Майже напевно, що відбиття українських атак через Дніпро та утримання території в окупованій Херсонській області залишається пріоритетним завданням для російських військ в Україні. Призначення Теплінського, ймовірно, свідчить про посилення тиску на російські сили, які захищали територію.

Реклама

Залишити коментар