У Ватикані заявили про підтримку української “формули миру”

Ватикан готовий підтримувати складові української “формули миру” щодо гуманітарної підтримки й повернення українських полонених і дітей додому.

Про це повідомив державний секретар Святого Престолу П’єтро Паролін у зверненні до учасників третьої зустрічі щодо української “формули миру” на Мальті, якого цитують офіційний новинний портал Святого Престолу Vatican News.

За його словами, попередні дві зустрічі щодо “формули миру” у Данії та Саудівській Аравії – це “похвальні зусилля, які заслуговують на підтримку”, оскільки заохочують “не розглядати збройне протистояння як неминучий інструмент для вирішення конфліктів”.

“Заклик до миру з безпрецедентною наполегливістю поновлював Папа Франциск, як у своїх незліченних виступах, так і через дії на підтримку України… Пошук рішення – це відповідальність не лише України, але й спільна відповідальність”, – сказав Паролін у зверненні.

Він додав, що потрібні ще більші та креативні “зусилля на всіх рівнях”, оскільки Україна поки не може захистити цілісність своєї території, забезпечити громадянам безпеку й необхідні для життя речі, а також досягти миру.

Державний секретар Святого Престолу запевнив у підтримці “у вирішенні гуманітарних питань, як-то продовольча безпека та збереження довкілля”, а також готовність “продовжувати свої зусилля, спрямовані на полегшення страждань українського народу та повернення полонених і дітей в Україну”.

Реклама

Залишити коментар