У голови НСЗУ Наталії Гусак поліція провела обшуки

Розслідування проводиться, серед іншого, за статтями про розтрату коштів.

Про це пише Mind, якому повідомили джерела в Головному слідчому управлінні Національної поліції України на умовах анонімності.

Повідомляється, що у розпорядженні редакції є судова ухвала Печерського районного суду м. Києва про клопотання про проведення обшуку за адресою проживання Гусак від 4 жовтня 2023 року. Клопотання слідчого ГСУ НПУ розглядав суддя Соколов О.М.

У судовій ухвалі йдеться про те, що Головне слідче управління НПУ розслідує кримінальне провадження № 42023000000000520 від 28 березня 2023 року за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

За даними правоохоронців, протягом 2022 року ДП “Електронне здоров’я” надавало послуги з адміністрування центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я НСЗУ. Вартість послуг становила 64 млн 813 тис. грн.

“У ході проведення досудового розслідування встановлений факт безпідставного перерахування з боку НСЗУ на користь ДП “Електронне здоров’я” 2 158 621 грн. за надання у квітні 2022 року послуг з технічної підтримки операторів з питань підключення, відключення, взаємодії електронної медичної інформаційної системи з ЦБД, підтвердження впровадження нових функціональних можливостей системи в межах договору № 26 від 27.01.2022″, – йдеться в ухвалі суду.

Слідство встановило, посилаючись на покази співробітників ДП “Електронне здоров’я”, що ці послуги в зазначений період не надавалися.

За даними правоохоронців, оплати за фактично ненадані послуги здійснювалися на підставі цифрового підпису голови НСЗУ Гусак.

Реклама

Залишити коментар