За викрадення буковинця та вимагання коштів засуджено трьох киян

За принципової позиції прокурорів Чернівецької обласної прокуратури Івано-Франківський апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким за викрадення людини, вимагання, незаконне заволодіння транспортним засобом та грабіж (ч. 2 ст. 146, ч. 3 ст. 189, ч. 3 ст. 289, ч. 1 ст. 186  КК України) засуджено трьох жителів Київщини. Їм призначено покарання – 7 та 8 років позбавлення волі.

Про це повідомили у Чернівецькій обласній прокуратурі.

Прокурори у суді довели, що наприкінці лютого 2019 року підсудні, діючи за попередньою змовою, викрали 43-річного підприємця з Чернівців, заволодівши його транспортним засобом. Зазначені особи погрожували зброєю, застосовували відносно потерпілого фізичну силу та вимагали 10 000 доларів США. Усвідомлюючи реальність погроз, чоловік зателефонував знайомому та попросив передати цю суму.

Правоохоронці затримали вказаних громадян в Кам’янці-Подільському. Під час затримання у них було виявлено грошові кошти.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

Реклама

Залишити коментар